REKLAMA

Nowa aplikacja dla serwisantów i projektantów

uk | 03 marz 2015 09:19 0
Intuicyjna, przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja Hettich jest świetnym sposobem na odszukanie podpowiedzi dotyczących montażu naszych akcesoriów, ich konfiguracji czy dodatkowych danych technicznych. 
Bardzo dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się filmy instruktażowe, które są na bieżąco uzupełniane o kolejne nowości, które wprowadza na rynek firma Hettich. fot. Hettich

Od lutego 2015 roku można zainstalować polskojęzyczną bezpłatną aplikację, co znacznie ułatwi wszystkim zaangażowanym w produkcję mebli - od projektanta po serwisanta, 
korzystanie z niej i wyszukiwanie pożądanych informacji.  

Dzięki niej producenci, projektanci mebli, montażyści i serwisanci z Polski mogą mieć bezpłatny, całodobowy dostęp do wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technicznych do mebli. Aplikacja firmy Hettich to biblioteka zawierająca bazę katalogów, broszur, instrukcji oraz filmów. Można z nich korzystać za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Postęp techniczny następuje we wszystkich dziedzinach. My dostrzegamy go nie tylko w sposobie produkcji mebli, korzystania z nich, lecz także zdobywania i wymiany informacji. Opasłe tomy drukowanych katalogów zastępują dziś poręczne pliki, które przechowujemy na niewielkich urządzeniach mobilnych, co pozwala nam mieć do nich dostęp w każdej chwili - mówi dyrektor ds. sprzedaży Hettich Polska.

Takie aktualizacje znajdują się również w nowej sekcji aplikacji "rysunki", gdzie pokazane są np. rozwiązania montażowe dotyczące najnowszych zawiasów Sensys, drzwi przesuwnych TopLine i InLine. Wybrane pliki można zapisać na karcie pamięci, jeśli chce się z nich korzystać również off-line. Jest to opcja szczególnie przydatna w trakcie montażu mebli na nowych osiedlach, gdzie jeszcze nie ma dostępu do Internetu.

Aplikacja Hettich jest dostępna w większość popularnych urządzeń takich jak iPhone modele 3GS, 4, 4S, 5, 5c, 5s oraz na iPad 1, 2, 3, oraz inne powszechnie używane smartfony działające w systemie Android i tablety: 3.x, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4. Można ją pobrać ze strony Apple store oraz Google Play.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!