REKLAMA

Nowa aplikacja umożliwiająca spacer po wirtualnym biurze

ps | 29 lip 2015 08:48 0

Xwalk to multinarzędzie, za pomocą którego można zobaczyć przestrzeń nieistniejącego jeszcze budynku w sposób totalny. Twórcami nowoczesnej platformy dla architektów są eksperci grupy Workroom.

Technologia natychmiastowo angażuje emocje, myśli i skojarzenia potencjalnego klienta. Przewagę konkurencyjną, zdaniem twórców opiera na budowie jego poczucia radości, relaksu, wolności, pewności i bezpieczeństwa.

Xwalk umożliwia wgląd w wirtualny plan biura 1:1 z prawdziwym widokiem za oknem, klient dewelopera ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po swoim biurze dopasowanym do jego indywidualnych potrzeb – wyjaśnia prezes grupy Workroom Andrzej J. Horoch. Platforma Xwalk oferuje klientom obsługę VIP treatment, pozwalającą na personalizację oraz zapewniającą pełen dostęp do informacji i wizualizacji wybranej przestrzeni. Klient może także dokonywać zmian aranżacyjnych, które wprowadzane online wyświetlają się na smartfonie, tablecie i laptopie. W końcowych fazach doboru materiałów wykończeniowych funkcje office planner umożliwiają podanie finalnej ceny inwestycji w czasie rzeczywistym.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!