REKLAMA

Nowa baza modeli 3D od CAD Projekt K&A

Radosław Zieniewicz | 07 lis 2014 09:57 0
bankmodeli3d Cad.jpg

Poznańska firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną bazę modeli 3D dla swoich klientów. „Wybór projektantów tom 2" zawiera blisko 800 modeli 3D gotowych do wstawienia w programach do projektowania wnętrz. Ten cyfrowy katalog został stworzony wspólnie ze klientami i sympatykami na dedykowanej platformie. Można na niej dodawać zdjęcia obiektów do narysowania, głosować, a następnie bezpłatnie pobierać pojedyncze modele 3D.

W bazie „Wybór projektantów tom 2" zawarto modele 3D sukcesywnie rysowane przez rysowników CAD Projekt K&A przez cały miniony i bieżący rok. W ten sposób, już po raz drugi, powstał zbiór najpopularniejszych, najciekawszych i różnorodnych elementów wyposażenia wnętrz, na które użytkownicy platformy Wybierz modele 3D oddali minimum 100 głosów.

Ten unikalny projekt crowdsourcingowy wystartował na przełomie 2012/2013 r., a jego powodzenie i rozwój dowodzi, jak bardzo jest potrzebny w codziennej pracy architektów i projektantów wnętrz.

W drugim  tomie bazy, wśród 16 kategorii (drzwi, okna,dekoracje, elektronika i urządzenia, elementy dekoracyjne, kominki i akcesoria, komody, konsole toaletki, krzesła,hokery, taborety, łózka, meble inne, oświetlenie, regały, półki, witryny, siedziska, stoły, stoliki, szafy, szafki, tekstylia, wyposażenie kuchni, wyposażenie łazienki) odnajdziemy obiekty najchętniej wykorzystywane w projektach przez architektów wnętrz, a także kilka prawdziwych „perełek”, wielokrotnie nagradzanych i docenianych w świecie designu, np. Ottawa chair, Diago, Egg chair, Svinga. 

„Wybór projektantów tom 2" dystrybuowany jest bezpłatnie tylko pośród klientów CAD Projekt K&A posiadających aktywny Pakiet Serwisowy. Inni projektanci mogą zakupić bazę bezpośrednio u producenta za jedyne 350 zł.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!