REKLAMA

Nowa przestrzeń eventowa w centrum Warszawy

Redakcja Archiconnect.pl | 10 lip 2017 13:30 0

Warszawa zyskała nową przestrzeń eventową w przepięknej kamienicy mieszczącej się przy ulicy Szpitalnej 8A. Lokalizacja w samym centrum miasta oraz unikatowa aranżacja wnętrz to atuty „Piękna”.

„Piękno” to 350 mkw. powierzchni, które zostało zaprojektowane przez Anna Śliwkę oraz Katarzynę Westrych z 370 Studio. Jak podkreślają twórcy tego miejsca: Nawet najpiękniejsze wnętrze nie rozbłyśnie w pełni pozostając puste. Ta odświeżona przestrzeń, bardzo jasna, z nowym rozkładem przestrzennym, pozwala na elastyczne podejście do aranżacji. Projekt posiada dodatkowo urokliwe patio o powierzchni 50 mkw., które w okresie jesienno-zimowym zamieni się w oranżerię. „Piękno” to idealne miejsce na organizację wystaw, wernisaży, spotkań autorskich, spotkania biznesowe, konferencje prasowe, launchingi produktów, szkolenia i warsztaty.

Chcieliśmy zaoferować Warszawiakom zupełnie nową przestrzeń eventową, która sama w sobie ma wyjątkowy charakter, będzie przestrzenią z duszą i sznytem nawiązującym do historii budynku, w którym się mieści. Jesteśmy przekonani, iż stanie się ona ciekawą alternatywą do miejsc eventowych znanych już wszystkim stołecznym bywalcom różnego rodzaju imprez. - komentuje Tomasz Nowicki, właściciel.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!