REKLAMA

Nowe baterie od marki Deante

ps | 16 lut 2015 14:33 0

Firma wprowadziła na rynek dwie nowe baterie: Werbena z efektownym, kaskadowym wypływem wody oraz Gardenię cechującą delikatność zaczerpnięta z natury.

Werbena

Dźwignia Werbeny na swym końcu została lekko zakrzywiona ku górze, co w ciekawy sposób kontrastuje z kształtem wylewki, skierowanej w przeciwną stronę. Całość została osadzona na prostym, okrągłym korpusie.

Najbardziej charakterystyczną cechą serii jest kaskadowy wypływ wody. W roli aeratora, występuje tu podłużny plastikowy wkład, napowietrzający strumień i nadający mu kształt wodospadu. Kolekcja Werbena pozwala na mechaniczną regulację wypływu wody, co ogranicza jej zużycie nawet o 50%. Dodatkowo, głowice baterii umywalkowych stojących zostały wyposażone w specjalny pierścień, dzięki któremu możemy ograniczyć ilość wypływającej gorącej wody. Ten mechanizm nie tylko pozwala na oszczędność wody i energii, ale także chroni prze poparzeniami.

W nowej serii znajdziemy sześć modeli baterii. Wśród nich aż trzy wzory umywalkowe: klasyczny, z podwyższonym korpusem (wyposażony w korek click-clack) oraz podtynkowy. Poza tym, seria obejmuje baterię wannową, natryskową oraz kuchenną, która jako jedyna nie posiada kaskadowego wypływu wody, ale posiada równie atrakcyjną linię i pięknie uformowaną dźwignię.

Gardenia

Kolekcja Gardenia wpisuje się w niezwykle modny styl eko. Będzie doskonale współgrać z bielą i drewnianymi akcentami – glazurą imitującą rysunek słoi, dębową okleiną czy popularnymi ostatnio brzozowymi pieńkami, pełniącymi rolę stołków lub pomocników.

Seria Gardenia składa się z baterii łazienkowych: dwóch umywalkowych – standardowej i z podwyższonym korpusem, wannowej i natryskowej, a także modelu kuchennego. Uwagę zwraca bateria przeznaczona do umywalki stawianej na blacie, ponieważ posiada nietypową, prostokątną wylewkę. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!