REKLAMA

Nowe Dobrzemieszkaj.pl jest już w sieci!

| 24 sty 2014 22:23 0
dobrzemieszkaj 4.jpg

Od 20 stycznia 2014 roku portal wnętrzarski Dobrzemieszkaj.pl dostępny jest w nowej odsłonie. Istniejący od 7 lat serwis internetowy adresowany jest do miłośników niebanalnych aranżacji wnętrz.

Niewątpliwym atutem portalu Dobrzemieszkaj.pl jest bogata galeria wnętrz, zarówno polskich, jak i zagranicznych, autorstwa czołowych pracowni projektowych, zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Prezentowane zdjęcia mogą stać się źródłem cennej wiedzy dla wszystkich, którzy planują wyposażenie domu lub mieszkania. Są wśród nich nie tylko pojedyncze pomieszczenia, ale i całe wnętrza.

Oprócz bogatej dokumentacji zdjęciowej, na portalu Dobrzemieszkaj.pl uwagę zwraca część poradnikowa. Składają się na nią porady ekspertów - projektantów oraz specjalistów związanych z branżą wyposażenia wnętrz. Dochodzą do tego informacje o najnowszych trendach i nowościach rynkowych, przewodniki zakupowe oraz wieści ze świata polskiego i światowego designu.

Warto również wspomnież o znajdującej się na Dobrzemieszkaj.pl rozbudowanej części społecznościowej. Każdy użytkownik może wziąć udział w dyskusjach odbywających się w ramach forum, dodać wnętrze lub je skomentować, a także skorzystać z bezpłatnych porad on line świadczonych przez redakcyjnych specjalistów.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!