REKLAMA

Nowe meble – propozycje od Kolekcji Mebli Klose

ps | 16 marz 2015 10:29 0

Grupa Klose zaprezentowała kilka nowości podczas targów Meble Polska w Poznaniu. Wśród nich są stoły, krzesła oraz meble skrzyniowe.

  • Anna Borkowska, szefowa działu marketingu Klose

    Na tegorocznych targach w Poznaniu staraliśmy się pokazywać nowości, które mają potencjał by stać się „przyszłością” stąd stylowe i eleganckie krzesła i fotele z uchylnym oparciem, odchylającym się w razie potrzeby do tyłu na podobieństwo foteli biurowych. Mebel jest tak samo stabilny jak standardowe krzesło do jadalni, ale możliwość odchylenia oparcia wpływa na zwiększenie wygody siedzenia.

W przypadku stołów projektanci Grupy Klose skupili się nie tylko na funkcji rozkładania, ale także przechowywania, biorąc pod uwagę również miejsca do tej pory niezagospodarowane. Przykładem tego może być stół T7, z szufladą na sztućce, ukrytą pod rozkładanym blatem.

Ofertę stołów i krzeseł uzupełniają nowe programy mebli skrzyniowych, w tym premierowa kolekcja K28 California – zdobywca Złotego Medali MTP Meble Polska 2015. Nagrodzony na targach system mebli wraz z jadalnią Olimp oraz sypialnią Oleo to tegoroczne propozycje marki. Już niedługo będzie można zobaczyć je w wybranych salonach partnerskich Klose.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!