REKLAMA

Nowe miasto nad Bałtykiem - Dune Resort. Trwają prace

Redakcja Propertydesign.pl | 09 marz 2017 13:39 0
Dune Resort fot. mat. prasowe

Dune Resort to projekt realizowany na polskim wybrzeżu. Inwestycja zlokalizowana jest w Mielnie. Budowa Dune B, drugiego budynku luksusowego kompleksu Dune Resort weszła w bardzo zaawansowany etap. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiedzialny jest Marek Sietnicki, właściciel pracowni SAS i współzałożyciel pracowni Mellon.

Cały kompleks Dune Resort docelowo tworzyć będą trzy budynki: Dune A, B i C, z wyjątkowo zaaranżowanymi apartamentami wakacyjnymi. Pierwszy budynek został oddany w 2013 roku, obecnie trwają prace związane z pozostałymi dwoma obiektami.

W ramach Dune A oddano klientom 114 ekskluzywnych apartamentów i 6 wyjątkowych penthouse’ów. Na tarasie budynku wybudowano dwa baseny z podświetlonym dnem i widokiem na morze.

Obecnie trwają prace związane z budową drugiego i trzeciego etapu inwestycji, przy czym wspomniany wcześniej Dune B, to największy budynek w ramach kompleksu. W obiekcie znajdzie się aż 151 luksusowych apartamentów, w tym 6 penthouse’ow zlokalizowanych na najwyższym piętrze, z którego rozciąga się wyjątkowo malownicza panorama polskiego wybrzeża.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!