REKLAMA

Nowości do kuchni na 4 Design Days

Redakcja Propertydesign.pl | 23 sty 2017 12:05 0
Kolekcja Frames by Franke

Dzisiejsza kuchnia to centrum domowego życia, nieodłączny element naszej codzienności. Jej wyposażenie powinno być spełnieniem marzeń o kuchni na każdą okazję, odpowiadającej wszystkim potrzebom użytkownika. Jak to osiągnąć, już wkrótce podpowiedzą wystawcy 4 Design Days.

Kuchnie zintegrowane z jadalniami, otwarte na salon są kwintesencją domowego i towarzyskiego życia. Producenci urządzeń kuchennych coraz częściej stawiają na urządzenia, które nie dominują domowej przestrzeni, o minimalistycznym wzornictwie i ujednoliconej stylistyce frontów. W czasie 4 Design Days (16-19 lutego 2017 r.) takie sprzęty kuchenne będzie można obejrzeć na stoisku marki Franke, która pokaże m.in. kolekcję Frames by Franke.

- Współczesne kuchnie kojarzą się nam z energią i pasją do gotowania. Statyczną przestrzeń wypełnia gwar rozmów, feeria barw świeżych owoców, warzyw czy ziół oraz zapachy, które pobudzają zmysły - mówi Michał Pachecka, przedstawiciel marki Franke. - Chcemy czuć się dobrze w kuchni, bo to często tutaj toczy się domowe życie. Doceniamy technologie, które pomagają nam w kulinarnych wyczynach i wspierają w codziennej rutynie. Dlatego wybieramy świadomie rozwiązania, które będą nadążały za naszym domowym rytmem.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!