REKLAMA

Nowy hotel przy Aqua Parku Zakopane

Redakcja Archiconnect.pl | 10 sty 2017 11:25 0

Firma Eiffage Polska Budownictwo dokończy budowę hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela.

Zakres prac objętych umową dotyczy wykończenia wnętrza budynku, wykonania instalacji wewnętrznych oraz naprawy i uzupełnienia elewacji. Przed hotelem powstanie również nowy parking z 35 miejscami dla samochodów. Otwarcie hotelu planowane jest na III kwartał 2017 roku.

Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Posiada siedem kondygnacji naziemnych z częścią hotelową, gastronomiczną i SPA oraz miejscami parkingowymi dla 23 samochodów. Pod hotelem, na poziomie -1, znajdują się dodatkowe 33 miejsca parkingowe.

W hotelu powstanie 135 pokoi dla gości, restauracja, bar, gabinety SPA i trzy nowoczesne sale konferencyjne dla klientów biznesowych. Architektura budynku stanowi spójną całość z Aqua Parkiem, a planowany łącznik pomiędzy nimi umożliwi gościom hotelu korzystanie z oferty kompleksu basenowego.

Więcej o hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem:

Adres inwestycji: ul. Jagiellońska 29, Zakopane
Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
Inwestor: Aqua Hotel Zakopane Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: PERBO Projekt
Planowane zakończenie prac: III kwartał 2017 r.
Całkowita powierzchnia netto: 8 044 m2
Liczba kondygnacji nadziemnych: 7
Liczba kondygnacji podziemnych: 1
Pokoje hotelowe: 135
Liczba miejsc parkingowych: 91

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!