REKLAMA

Nowy projekt genialnego holenderskiego designera Marcela Wandersa.

Redakcja Archiconnect | 19 paź 2016 11:17 0
Fot. Cybex

Nowy designerski produkt – „Hausschwein” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom stylowych rodziców.

“Hausschwein” (domowa świnka) to niezwykle charakterystyczny przedmiot, który pasuje do każdego stylowego wnętrza. Świnka nie tylko wygląda dobrze, ale jest również bardzo funkcjonalna.

Od 2005 roku Cybex zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, koncentrując się na projektowaniu produktów nie tylko bezpiecznych i funkcjonalnych, ale również zgodnych z najnowszymi trendami.

Cybex, producent innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci, połączył siły ze światem aranżacji wnętrz. Ekscytująca kolekcja “Live your most fabulous Dream” została zaprojektowana przez samego Marcela Wandersa - genialnego holenderskiego projektanta, a zarazem współzałożyciela Moooi, jednej z najbardziej charakterystycznych marek na rynku meblarskim. Kluczowym produktem najnowszej kolekcji, który trafi na rynek jeszcze w tym roku jest “Hausschwein” – innowacyjny, funkcjonalny oraz stylowy element wystroju wnętrz.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!