REKLAMA

Nowy projekt zrealizowany przez Otomi

Mariusz Golak | 08 lip 2014 10:48 0

Pracownia Otomi store design lab zaprojektowała nowy sklep Marciano Guess w warszawskiej galerii handlowej Dom Mody Klif.

W salonie dominują czerń i biel. Surowa, matowa faktura betonu została zestawiona z połyskiem czarnych, szklanych paneli, lustrami i stalą nierdzewną, tworząc nowoczesne, oryginalne wnętrze. Całości dopełnia naturalne drewno. Meble są bardzo proste w formie, za to wykonane z najlepszych materiałów. Elegancka przestrzeń zaskakuje ciekawą formą lady kasowej oraz niezwykle kobiecymi, zmysłowymi i pełnymi koloru grafikami – mówi Małgorzata Seta, architektka prowadząca projekt. 

Dużą rolę w aranżacji odgrywa oświetlenie. We wnętrzu salonu zastosowano zarówno dużą, świecącą płaszczyznę mebla czy wnęki sufitowej, jak i pojedyncze linie świetlne na krawędziach półek.

Pracownia Otomi zajmowała się wszystkimi etapami związanymi z aranżacją salonu, poczynając od uzgodnień z galerią handlową, poprzez przygotowanie projektu wykonawczego, po nadzorowanie i koordynację prac na budowie oraz montaż wyposażenia.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!