REKLAMA

Nowy salon Hefry w Poznaniu

Źródło: Hefra | 28 lis 2014 11:49 0
Hefra.jpg

Już 1 grudnia br. zostanie otwarty salon firmowy Warszawskiej Fabryki Platerów Hefra. To już szósty salon Hefra, w którym klienci będą mogli zakupić srebrne i platerowane sztućce oraz galanterię stołową.

W niespełna rok po otwarciu wrocławskiego salonu WFP Hefra, spółka postanowiła zdobyć stolicę Wielkopolski. Dlatego też już 1 grudnia br. w Poznaniu, przy ulicy Wrocławskiej 20 rozpocznie działalność kolejny 6. salon firmy WFP Hefra. Natomiast 4 grudnia br. odbędzie się jego uroczyste otwarcie z udziałem klientów, dla których przygotowane będą niespodzianki.

To już nasz szósty salon firmowy. Tym razem chcemy zaistnieć na wielkopolskim rynku, a tym samym zyskać nowych lojalnych klientów. Bo w przypadku tak ekskluzywnych produktów jak srebra i platery, tradycyjna sprzedaż zdecydowanie lepiej się sprawdza – klienci nie tylko mogą obejrzeć i dotknąć zastawy stołu, ale i zainspirować się jego aranżacją, aktualną dla danego sezonu – mówi Daniel Więzik, prezes zarządu Warszawskiej Fabryki Platerów Hefra.

Obecnie Warszawska Fabryka Platerów Hefra jest jedynym polskim producentem sztućców oraz galanterii stołowej – wytwarzanych w całości ze srebra, platerowanych srebrem i wykonanych ze stali nierdzewnej. Spółka posiada pięć salonów firmowych, w Legnicy, Wrocławiu, dwa w Warszawie oraz w Krakowie. Szósty salon zostanie otwarty właśnie w Poznaniu.

1 komentarz. Skomentuj!