REKLAMA

Nowy salon meblowy z kącikiem dla architektów

ps | 28 cze 2016 08:56 0
W planach jest organizowanie w salonie cyklicznych spotkań projektantów oraz architektów. Fot. Materiały prasowe

Przy ul. Kijowskiej 7 lok. 7, w okolicach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, powstaje nowe studio meblowe. Głównym produktem, jaki będzie tam dostępny, są meble olta projektowane przez Lecha Bonara.

Oficjalne otwarcie studia zaplanowane jest na pierwszą połowę września, ale już od lipca można oglądać dostępną tam ekspozycję. Prezentowane meble są dosyć dużych gabarytów, a razem z biblioteką znajdującą się we wnętrzu, całość tworzy wrażenie domowego zacisza. 

Na stronie internetowej olta jest strefa dla architektów i projektantów, którzy chcą współpracować z firmą. 

Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie klient będzie mógł poczuć się jak w domu, a nie w tradycyjnym salonie meblowym. Tutaj dodatkiem jest też to, że architekt doradzi, jak odpowiednio zaprojektować wystrój mieszkania - powiedziała Natalia Gawrońska z firmowego sklepu olta.

W salonie znajduje się też sporo roślin, ponieważ firma kieruje się zasadą slow life. Chcemy przemycać także elementy sztuki, dlatego w ekspozycjach będzie można zobaczyć dzieła artystów - dodała Klaudia Zawistowska.

W dalszych planach jest organizowanie w salonie cyklicznych spotkań projektantów oraz architektów. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!