REKLAMA

Nowy salon PFP Ćmielów i Chodzież S.A. w Manufakturze

Redakcja Archiconnect.pl | 26 cze 2017 16:55 0

W Manufakturze w Łodzi otwarto salon firmowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A, czyli największego producenta cienkościennej porcelany w Europie. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy klasyki, jak i pasjonaci nowoczesnego designu.

Sklep firmowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A ma 71,76 mkw. i mieści się na parterze galerii handlowej Manufaktury. Pracując nad wystrojem, marka postawiła na nowoczesną klasykę. Monochromatyczną aranżację uzupełnia charakterystyczny, żółty fotel. Ściany zdobią porcelanowe talerze z historycznymi logotypami Ćmielowa i Chodzieży oraz archiwalne zdjęcia z fabryk.

Wnętrze łączące nowoczesność i tradycję odzwierciedla charakter marki oferującej różnorodny asortyment. Klasyczny i tradycyjny „Ćmielów” słynący z historycznych zestawów porcelany, które trafiają do monarchów i głów państw na całym świecie, elegancka i funkcjonalna „Chodzież” oraz zupełnie nowy „Ćmielów Design Studio” wytyczają linię współczesnej porcelany.

Salon w Manufakturze jest pierwszym miejscem w Łodzi, gdzie można kupić pełny asortyment marek.

- Nad wyborem łódzkiej lokalizacji nie zastanawialiśmy się długo. Manufaktura to nie tylko centrum handlowe, ale także idealna przestrzeń dla miłośników kultury i designu oraz wizytówka Łodzi. Są tu organizowane liczne wydarzenia kulturalne, Manufakturę odwiedzają artyści i projektanci. Miejsce to ma historię i klimat spójne z charakterem naszej marki. Jest to obiekt znany w Polsce i za granicą, dlatego jesteśmy pewni, że Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” zadomowią się tu na dobre – mów Marcin Toporek, Dyrektor Handlowy PFP „Ćmielów” i „Chodzież”.

Łódź to także miasto designu i widać to też po pierwszych tygodniach pracy salonu w Manufakturze i preferencjach łódzkich klientów. Dużą popularnością, cieszą się tu produkty Ćmielów Design Studio o nowoczesnych formach i kształtach.

Salon w Manufakturze jest piątą lokalizacją PFP „Ćmielów” i „Chodzież” w Polsce.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!