REKLAMA

Nowy trend w biurowcach: rowerownie

Redakcja Propertydesign.pl | 18 kwi 2017 20:15 0
Fot. mat. prasowe Bike2Box

W kompleksie biurowym Business Garden Wrocław, którego inwestorem jest Vastint Poland oraz centrali mBanku przy Senatorskiej w Warszawie zainwestowano w rowerowanie. Projekt przygotowany przez Bike2Box jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną infrastrukturę rowerową w biurowcach.

Obie rowerownie zostały wyposażone w nasze automatyczne podnośniki rowerowe BikeUp. Każdy projekt, który realizujemy traktujemy indywidualnie – zarówno wieszaki na rowery, jak i ich otoczenie są personalizowane i dostosowane do potrzeb firmy, w której planowana jest realizacja. – Zależy nam na zachowaniu spójności z identyfikacją wizualną każdej firmy, z którą współpracujemy – mówi Radosław Kozubski, właściciel firmy Bike2Box oraz pomysłodawca wieszaka BikeUp. Produkowane przez Bike2BOX podnośniki rowerowe nie tylko oszczędzają przestrzeń potrzebną do parkowania rowerów, ale także dają możliwość bezpiecznego ich zapięcia i są zgodne z zaleceniami certyfikacji BREAAM.

Przeczytaj cały artykuł

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!