REKLAMA

O designerskiej łazience na Forum Branży Łazienkowej

Redakcja Archiconnect.pl | 03 kwi 2018 10:57 0

Podczas tegorocznego Forum Branży Łazienkowej postaramy się m.in. znaleźć odpowiedź na pytanie, czym wyróżnia się designerska łazienka. W sesji dyskusyjnej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa" weźmie udział Michał Łój, projektant i Product Manager w firmie Deante.

Michał Łój jest absolwentem Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W swojej zawodowej karierze zajmował się projektowaniem dla firm z przemysłu motoryzacyjnego, a także branży wnętrzarskiej.

Obecnie łączy funkcję Product Managera oraz projektanta w firmie Deante. Na swoim koncie ma między innymi kolekcję zlewozmywaków granitowych Evora oraz kolekcję zlewozmywaków szklanych Capella. Inspiracje do projektów czerpie z futurystycznych form, charakterystycznych dla przemysłu high-tech i samochodów wyścigowych.

17 kwietnia w trakcie Forum Branży Łazienkowej Michał Łój weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa".

Zarejestruj się na Forum Branży Łazienkowej

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!