REKLAMA

O łazience dla osób 50+ - dyskusja na Forum Branży Łazienkowej

Redakcja Archiconnect.pl | 22 marz 2018 09:32 0

Łazienka dla osób 50+, jak ją zaprojektować? Jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję? W dyskusji poświęconej tym zagadnieniom podczas Forum Branży Łazienkowej weźmie udział architekt Justyna Smolec.

Między 2015 a 2030 rokiem liczba osób powyżej 65 roku życia w Polsce wzrośnie o 43%. Efekty starzenia się polskiego społeczeństwa odczujemy już w ciągu najbliższych 5 lat, a z czasem będą się one nasilać. Jak wpłynie to na wyposażenie i projektowanie łazienek w przyszłości?

Justyna Smolec, architekt weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka 50+ – jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?", podczas Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 17 kwietnia br. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Zdaniem naszej ekspertki, projektowanie łazienek dla osób starszych wymaga przemyślenia i zwrócenia szczególnej uwagi na względy praktyczne i użytkowe. Wiek użytkowników nie wpływa natomiast na wzornictwo i estetykę wnętrz.

Już dziś ZAREJESTRUJ SIĘ i weź udział w forum.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!