REKLAMA

O wnętrzach podczas Warsaw Home Expo 2014

Mariusz Golak | 09 lip 2014 00:13 0

Podczas pierwszej edycji targów Warsaw Home Expo, które odbędą się 4-6 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, jednym z najważniejszych wydarzeń będzie wykład poświęcony trendom w wyposażeniu wnętrz na sezon wiosna-lato 2015.

Adresatami wykładu są zarówno osoby zawodowo zajmujące się wyposażeniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych bądź publicznych, jak i amatorzy, którzy czują potrzebę indywidualnego kreowania swojego najbliższego otoczenia i szukają inspirujących pomysłów. Omawiane trendy zostały opracowane przez światowe biuro trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Wykład ma pomóc w adaptowaniu międzynarodowych trendów do indywidualnych potrzeb.

Targi Warsaw Home Expo to okazja, by zobaczyć międzynarodową ofertę produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, ale również zdobyć wiedzę i uzyskać porady od ekspertów z branży. Na pewno wielu ciekawych inspiracji dostarczy wykład odnośnie trendów w wyposażeniu wnętrz w sezonie wiosna-lato 2015. Moda w aranżacji wnętrz dynamicznie się zmienia, warto zatem uważnie śledzić najnowsze pomysły, by stale być na czasie - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowe Targi Polska, organizatora Warsaw Home Expo.

Więcej informacji na temat pierwszej edycji targów Warsaw Home Expo można znaleźć na stronie www.homeexpo.pl.

  

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!