REKLAMA

Odkrywamy z polskimi architektami tajemnice niemieckich fabryk Hettich

Źródło: Hettich | 27 lis 2014 10:04 0

W październiku br. właściciele studia Zajc Kuchnie zaprosili kilkunastu projektantów wnętrz z Poznania i okolic do Kirchlengern w Niemczech, gdzie mieści się siedziba producenta mebli, firmy Hettich. Zaproszeni architekci mogli z bliska poznać filozofię działania tej marki. Zobaczcie co udało się odkryć zwiedzającym w fabrykach Hettich.

Trzydniowa wycieczka była również okazją do zapoznania się z wykładem na temat najnowszych trendów w projektowaniu mebli, które przedstawiła Gabriele Wüller z działu marketingu Hettich.

W ramach zespołu ds. badań i rozwoju Hettich identyfikujemy i prognozujemy zmiany, jakie zachodzą w społeczeństwie, przeprowadzamy specjalne badania zachowań konsumentów na etapie wyboru mebli, jak i ich późniejszego użytkowania - mówiła Gabriele Wüller - Dzięki temu wiemy, że dla użytkowników bardziej niż design liczy się funkcjonalność, że chcieliby mieć w kuchni więcej szuflad, że producenci mebli muszą znaleźć odpowiedź na potrzeby ludzi starszych o wysokim statusie i wymaganiach, którzy mają bardzo specyficzne oczekiwania wobec mebli.

Hettich stara się wychodzić naprzeciw tym trendom i już dziś przygotował gamę produktów i rozwiązań technicznych, które są odpowiedzią na założone scenariusze rozwoju rynku meblarskiego. Dowód na to goście z Polski poznali kolejnego dnia, podczas wizyty w showroomie Hettich Forum w Kirchlengern.

W skrupulatnie przemyślanych strefach pokazowego wnętrza można było "na żywo" przetestować ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania  techniki meblowej, która jednocześnie porusza zmysły. Projektanci, którzy od lat tworzą prestiżowe wnętrza, współpracują z najlepszymi producentami mebli, takimi jak studio Zajc Kuchnie, mogli przetestować  jakość, perfekcyjne dopasowanie i niezawodność najnowszych rozwiązań technicznych szuflad ArciTech, zawiasów Sensys czy systemu szaf przesuwnych InLine XL. 

  • Zmiana na lepsze

    Kasia Orwat, właścicielka Kasia Orwat Home Design
    Produkt zaprezentowany od fazy produkcyjnej po jego zastosowanie w nowoczesnym showroomie zyskuje w oczach projektanta pełniejszą tożsamość. Zaczęliśmy postrzegać Hettich nie tylko jako markę słynącą z jakości i niezawodności, lecz także jako firmę nowoczesną, zwracającą uwagę na aspekty ekologii, stawiającą na rozwój i patrzącą daleko w przyszłość. Takie mocne podwaliny przekładają się na siłę produktu, która znacznie wzrasta w oczach polecającego go projektanta.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!