REKLAMA

Oskar Zięta i Maciej Karpiak na IMM Cologne 2015

ps | 19 sty 2015 09:56 0

Podczas targów w Niemczech, w Galerie Ruttkowski68, na wystawach, dwaj polscy projektanci Oskar Zięta oraz Maciej Karpiak zaprezentują swoje najnowsze projekty.

Od 19 do 25 stycznia prezentowane będą projekty „wielkich umysłów”, jak również niebanalna instalacja, która do ostatniej chwili pozostanie tajemnicą. 20 stycznia odbędzie się generalne otwarcie wystawy, podczas której projektanci będą pokazywać, w jaki sposób powstaje design Oskara Zięty. Dodatkowo będzie można także poczęstować się produktami przygotowanymi na miejscu w nowoczesnych kuchniach projektu Macieja Karpiaka. Dwie kuchnie autorstwa Macieja Karpiaka “N2” (już znana) oraz kuchnia “N3”, która będzie miała swoją premierę, wykonano z zaawansowanego materiału DuPont™ Corian®, drewna i aluminium.

Oskar Zięta zaprezentuje kolekcję FiDU, rodzinę innowacyjnych stołków PLOPP oraz PAKIET – czyli drewniane elementy, z których konstruuje się stół oraz krzesła. Pozwalają one na rozkładanie i składanie mebli na nowo. Produkty marki Zięta zaprezentowane będą także na stoisku M030 w sekcji 2.2 Pure Village. Pokazane tam zostaną kolekcje stalowych luster Tafla, innowacyjny Carbon Table czy też FiDU Alphabet.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!