REKLAMA

Oto laureaci konkursu „Projekt Łazienki 2015”

ps | 29 cze 2015 11:12 0

XVII edycja konkursu na „Projekt Łazienki 2015” dobiegła końca. Tegorocznym tematem było zaprojektowanie koncepcyjne toalety publicznej w Parku Zachodnim we Wrocławiu.

Najwyższą ocenę jury i Grand Prix konkursu zdobył projekt Aleksandry Zalewskiej, Anny Siwiec oraz Joanny Ejzler. Laureatki Aleksandra Zalewska i Anna Siwiec są studentkami Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej, zaś Joanna Ejzler jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunku architektura wnętrz. Zwycięski projekt jest koncepcją wielofunkcyjną, naturalnie wkomponowaną w przestrzeń parkową. Centrum kompozycji stanowi drzewo będące przestrzennym i symbolicznym odnośnikiem projektu. 

  • Jury konkursowe

    Zasada przyjęta dla zespołu toalet jest prosta i skromna, dostosowana do koniecznej intymności użytkowania przestrzeni przy zapewnieniu zadanej funkcji kulturalnej oraz efektownej i eleganckiej oprawy. Niedrogie i łatwe w utrzymaniu materiały wykończeniowe będą stanowić dobre tło dla efektownie zaproponowanego oświetlenia, które wieczorem i w nocy będzie wzbogacać przestrzeń ogrodu.

Oprócz nagrody głównej, jury przyznało pięć wyróżnień w wysokości od 2 do 8 tysięcy złotych. Swojego zwycięzcę wyłonili także internauci w głosowaniu internetowym, które odbyło się na stronie konkurskolo.pl

  • Aleksandra Zalewska ze zwycięskiego zespołu

    Wygrana daje nam ogromną radość i satysfakcję oraz motywuje do dalszego rozwoju. Daje też dużo pewności na początku drogi zawodowej. Zwycięstwo w tym konkursie jest bez wątpienia spełnieniem jednego z naszych marzeń.

Laureaci konkursu:

Grand Prix (20 000 zł) -Aleksandra Zalewska, Anna Siwiec, Joanna Ejzler

Wyróżnienie I stopnia (8 000 zł) -Martyna Lenart-Zygmunt, Jakub Zygmunt

Wyróżnienie II stopnia (4 000 zł) -Katarzyna Siedlecka, Mikołaj Adamus

Wyróżnienie równorzędne III stopnia (2 000 zł) -Robert Witczak

Wyróżnienie równorzędne III stopnia (2 000 zł) -Łukasz Piecha, Marcin Hilmer

Wyróżnienie równorzędne III stopnia (2 000 zł) -Łukasz Chabiniec

Wyróżnienie internautów (2 000zł) – Natalia Gruszczyńska, Eliza Masek, Amelia Muskała, Szymon Malinka

Konkurs zorganizowany został przez firmę Sanitec KOŁO wspólnie z Wrocławskiem Odziałem SARP.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!