REKLAMA

Otwarcie nowego showroomu w Warszawie

ps | 17 maj 2016 12:33 0

DŁUGAshowroom zaprasza serdecznie architektów, projektantów i dekoratorów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne otwarcie nowej przestrzeni z polskim designem i luksusowym wyposażeniem wnętrz. Event odbędzie się 24 maja 2016 r. o godz. 18.00 w najpiękniejszej części Warszawy, na Starówce.

W trakcie spotkania goście poznają marki, z którymi salon współpracuje oraz innowacyjną koncepcję jego działania. Organizatorzy zapewniają designerskie upominki, pyszny poczęstunek oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Potwierdzone są dyskusje o polskim wzornictwie, do udziału w których zaproszeni zostali: Grynasz Studio, TAR, Oskar Zięta i Malafor. 

Miejsce, w którym króluje polski design – tak w skrócie można określić DŁUGAshorwoom, bo wśród prezentowanych marek znalazły się m.in. MEESH, TAR, KASPA, Oskar Zięta, Malafor. Architekci, projektanci wnętrz i dekoratorzy znajdą tu także bogatą ofertę tapet i fototapet, tkanin dekoracyjnych i obiciowych, farb i tynków dekoracyjnych, mebli, oświetlenia, metaloplastyki oraz przedmiotów dekoracyjnych, dywanów, porcelany, paneli ściennych, nietuzinkowych płytek ceramicznych oraz stare odzyskiwane drewno.

To co wyróżnia DŁUGAshowroom spośród innych salonów jest wyjątkowo bogata oferta usług niezbędnych w każdym procesie wyposażania przestrzeni – od koncepcji po kompleksowy montaż. Klienci mają do dyspozycji grono najlepszych specjalistów z zakresu metaloplastyki, odlewnictwa, budowy i spawania konstrukcji metalowych, projektowania i wykonywania mebli w tym mebli tapicerowanych, szycia dekoracji okiennych, tapetowania, usług szklarskich, artystycznych malowideł ściennych, które zapewnia profesjonalne wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów. Produkty DŁUGAshowroom powinny szczególnie przypaść do gustu zwolennikom stylu industrialnego – wiele tu metalu, starego drewna i innych nietypowych materiałów.

DŁUGAshowroom to również nietypowa współpraca z MINDRoom – dzieląca tą samą przestrzeń pracownią rozwoju osobistego. Wiedza i kompetencje doświadczonego psychologa mogą tu być z pewnością cenną pomocą, a spotkania z nim okazją do lepszego zrozumienia siebie.

Oficjalne otwarcie DŁUGA showroom odbędzie się 24 maja 2016 r. o godz. 18.00 – 21.00. przy ul. Długiej 8/14 lok. na warszawskiej Starówce.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!