REKLAMA

Otwarto showroom Wzorcownia we Wrocławiu

ps | 02 wrz 2015 13:34 0

Pod koniec sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Wzorcowni – innowatorskiej przestrzeni łączącej w sobie pracownię kreatywną oraz showroom. Jest to jedno z najbardziej nowoczesnych miejsc na mapie Wrocławia.

  • Ta dedykowana branży architektonicznej przestrzeń zmienia swój charakter w zależności od potrzeb: może być doskonałym wyborem na spotkanie z inwestorem; miejscem do podzielenia się z innymi swoją wiedzą dotyczącą najnowszych trendów; a także studiem testowym do analizowania gotowych rozwiązań. 
  • Pretekst do spotkań z architektami

    Marcin Stępiński, pomysłodawca inicjatywy
     
    Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie realizacja nietypowego konceptu architektonicznego, który nie dość, że sam w sobie będzie atrakcyjny wizualnie, to dodatkowo będzie stanowił pretekst do spotkań z architektami, projektantami oraz inwestorami. Chciałem odejść od idei spotykania się z klientami w kawiarniach - we Wzorcowni służymy nie tylko doświadczonym teamem, kontaktami oraz dobrą kawą, ale przede wszystkim dysponujemy produktami, które można dotknąć, doświadczyć, przetestować. To znacznie więcej, niż obejrzenie produktu w katalogu producenta.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!