REKLAMA

Park Avenue - biurowiec zaprojektowany z myślą o millenialsach

Redakcja Propertydesign.pl | 30 marz 2017 14:36 0
Park Avenue fot.mat. prasowe

Park Avenue, biurowiec powstający przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie, dostosuje swoją przestrzeń również do potrzeb pokolenia millenialsów. Ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie, w tym windy sterowane smarfonem, będą dostępne dla najemców już pod koniec 2018 roku.

Biurowiec Park Avenue spod kreski JSK Architekci, to budynek oferujący 14 tysięcy mkw. powierzchni biurowej klasy A (ze strefą usługową), łączący elementy wielkomiejskiej elegancji, nowoczesnych technologii i zielonej strefy wypoczynkowej, zaprojektowany specjalnie dla komfortu przyszłych użytkowników – w tym pokolenia tzw. millenialsów. Nowoczesne rozwiązania, takie jak windy OTIS Generation 2 life, z możliwością sterowania smartfonem (eCall), stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych, czy energooszczędna klimatyzacja zaprojektowano z myślą o millenialsach.

Przeczytaj cały artykuł o powstającym biurowcu Park Avenue

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!