REKLAMA

"Perspektywa" - szkolenie dla architektów i projektantów

uk | 28 sty 2015 08:41 0
Ponownie rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów

"Perspektywa" - cykl spotkań dla architektów i projektantów, powraca po noworocznej przerwie. Szkolenia odbędą się w Łodzi, Sopocie i Katowicach.

Już wkrótce architekci i projektanci znów będą mieli okazję, by dowiedzieć się, jak lepiej projektować zarówno w sferze zawodowej i osobistej. Dotychczasowe spotkania odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

  • Teraz "Perspektywa" będzie miała miejsce w:

    Łódź – 24 lutego
    Sopot – 10 marca
    Katowice – 24 marca

 Organizatorem cyklu "Perspektywa" jest firma Häfele. 

Szkolenie poprowadzi m.in. Jacek Rozenek, znany aktor oraz trener biznesu. Jego szkolenie pt. „Work-life balance w życiu architekta” dotyczy mechanizmów pozwalających na pełne wykorzystanie własnych pokładów kreatywności, lepszej współpracy z ludźmi oraz spełnienie w sferze zawodowej i osobistej.

Żyjąc zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, możemy osiągnąć wewnętrzną satysfakcję. To bardzo istotne dla przedstawicieli zawodów kreatywnych, jakimi przecież są architekci i projektanci, bo pozwala na bycie skuteczniejszym zawodowcem i lepszym człowiekiem – mówi Jacek Rozenek.

Nadchodzące wydarzenia będą także okazją, do zapoznania się z nowościami branży okuć budowlanych. Zostaną one zaprezentowane przez Rafała Osińskiego, architekta
i eksperta firmy Häfele, w szkoleniu „Szczegóły, które mają znaczenie w projekcie architektonicznym”.

Szkolenia w ramach "Perspektywy" stwarzają warunki do integracji środowiska architektów i projektantów. Większe skupienie na sobie ma wpływ na naszą pracę. Osiągnięcie równowagi sprawia, że w każdym aspekcie jesteśmy skuteczniejsi i zwyczajnie szczęśliwi, o czym będziemy przypominać - mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele

Udział w bezpłatnym spotkaniu można zgłosić przez formularz na stronie

http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/

1 komentarz. Skomentuj!