REKLAMA

Piotr Wełniak gościem specjalnym SDR w Poznaniu

Redakcja Archiconnect.pl | 17 maj 2018 10:03 0

Wachlarz twórczej działalności Piotra Wełniaka jest niezwykle bogaty. Obejmuje wzornictwo przemysłowe, rzeźbę, architekturę, projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych. Swoimi doświadczeniami z pracy zawodowej architekt podzieli się z uczestnikami spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Poznaniu, 6 czerwca 2018.

Piotr Wełniak jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz i Designu Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom uzyskał w pracowni prof. dr Włodzimierza Wojciechowskiego, a rok później, również w poznańskiej ASP, ukończył wydział Malarstwa, Grafiki i Rzeźby, kierunek rzeźba. Aktualnie prowadzi własną pracownie projektową, wyznając przy tym zasadę „totalnego dizajnu”, począwszy od grafiki (logo), poprzez przedmiot i wnętrze, skończywszy na architekturze. Od 1995 roku brał udział w wystawach zbiorowych rzeźbiarskich, jak i dizajnerskich, w kraju i za granicą. Swoje prace rzeźbiarskie prezentował też w ramach wystaw indywidualnych. Laureat licznych konkursów architektonicznych i designerskich. Współtworzy markę Scanning3D.pl otwierając szerokie spektrum możliwości wykorzystania technologii pomiaru laserowego w technice 3D, począwszy od konserwacji zabytków, przez archeologię i architekturę, po wzornictwo przemysłowe jak i cyfrowe wykonywanie kopii.

Weź udział w spotkaniu - zarejestruj się!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!