REKLAMA

Polak w finale Electrolux Design Lab

Źródło: Electrolux | 16 paź 2014 15:09 0
electrolux.jpg

W tegorocznej edycji Electrolux Design Lab do konkursu zgłosiło się ponad 1700 designerów, z których właśnie wyłoniono finałową szóstkę. Wśród nich znalazł się reprezentant z Polski – Michał Pośpiech, który zachwycił jury swoją futurystyczną koncepcją UrbanCONE.

Electrolux Design Lab to międzynarodowy konkurs dla studentów i absolwentów z całego świata. Młodzi projektanci prezentują w nim swoje niezwykłe pomysły na rozwiązania dla gospodarstw domowych przyszłości.

Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu Electrolux Design Lab, którego tematem przewodnim jest tworzenie zdrowych domów, stanęli przed nie lada wyzwaniem.

Ich zadanie polegało na zaprojektowaniu innowacyjnego i zaskakującego urządzenia przyszłości w jednej z 3 kategorii: Kulinarne przyjemności, Oczyszczanie powietrza oraz Pielęgnacja materiałów.

Próbę zachwycenia jury podjęło wielu zdolnych i utalentowanych designerów z 43 krajów. Nic dziwnego, gdyż walka toczy się o naprawdę wysoką stawkę – półroczny staż w centrum projektowania Electrolux oraz 5000 euro.! Organizatorzy konkursu przewidzieli także gratyfikacje dla uczestników, którzy zajmą 2 i 3 miejsce – do rąk szczęśliwców trafi odpowiednio 3000 i 2000 euro.

Dodatkowo autor pracy, która zyska największe uznanie podczas głosowania internautów, zostanie nagrodzony kwotą 1000 euro. Zwycięzców poznamy 12 listopada b.r. podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się  w centrum kultury Electric w Paryżu.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!