REKLAMA

Polska premiera kolekcji baterii umywalkowych Axor Starck V firmy Hansgrohe

Radosław Zieniewicz | 02 gru 2014 13:16 0

Prawie 400 gości przybyło 24 listopada br. do warszawskiego Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, w którym odbyła się premiera kolekcji baterii umywalkowej Axor Starck V, projektu słynnego Philippe Starcka.

Wśród zaproszonych na premierę gości byli właściciele i kadra zarządzająca firm współpracujących z Hansgrohe, architekci i projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów oraz blogerzy zajmujący się designem i architekturą wnętrz.

Atrakcję wieczoru stanowił koncert jazzowy w wykonaniu tria Andrzeja Jagodzińskiego. Koncert oraz rozmowę z muzykami poprowadził Marek Dusza, znany dziennikarz i krytyk jazzowy.

W pierwszej części koncertu usłyszeliśmy mistrzowskie interpretacje utworów Fryderyka Chopina, a w drugiej - polskie standardy z towarzyszeniem wokalistki Agnieszki Wilczyńskiej.

Po koncercie goście bawili się na bankiecie w foyer, gdzie wśród kolekcji baterii Axor Starck V mieli okazję porozmawiać osobiście z muzykami.

Nowa armatura wykonana jest w części ze szkła kryształowego dzięki czemu widać wypływający z niej wir wody.

Według słów samego Philippe Starcka: W rezultacie współpracy z marką Axor powstała bateria umywalkowa totalnie transparentna, prawie niewidoczna, otaczająca cud jakim jest wir wody.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!