REKLAMA

Ponad 200 produktów powalczy w tym roku o tytuły Dobry Design 2018!

Redakcja Archiconnect.pl | 12 paź 2017 12:12 0
.

Redakcja magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj zakończyła już przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design. Już wkrótce oceni je rekordowe w Polsce jury, w którego skład wchodzi 150 projektantów i architektów wnętrz.

200 produktów, 60 zgłoszonych marek i największe w Polsce, bo aż 150-osobowe jury złożone z projektantów i architektów wnętrz - tegoroczna edycja konkursu Dobry Design zbliża się już do finału!

Już wkrótce poznamy laureatów, którzy będą mogli nosić zaszczytny tytuł Dobry Design 2018. Nagrodzimy ich na uroczystej gali, która odbędzie się 6 grudnia podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu (Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa). Ale zanim dowiemy się, kto został tegorocznym laureatem, przed największym jury w Polsce ciężka praca! Każdy produkt zostanie poddany drobiazgowej ocenie 150 osób zawodowo projektujących wnętrza. To właśnie oni zdecydują, kto w tym roku zasługuje na tytuł Dobry Design. Swoje głosy będą mogli oddać także konsumenci - czytelnicy portalu Dobrzemieszkaj oraz redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj. 

>>>ZOBACZ ZGŁOSZONE PRODUKTY<<<

>>>POZNAJ JURY KONKURSU DOBRY DESIGN 2018<<<

Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Producenci i dystrybutorzy zgłaszają swoje propozycje w 12 konkursowych kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka 
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. Nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne
12. Software i hardware dla architekta

W październiku i listopadzie swoje głosy oddadzą na nie jurorzy-profesjonaliści - to właśnie ich typowania wyłonią dwunastkę, która otrzyma tegoroczne tytuły i dumne miano Dobry Design 2018.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!