REKLAMA

Ponad 200 wystawców pojawi się na 4 Design Days

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 20 sty 2017 09:59 0
Fot. PTWP

Ponad 200 firm zaprezentuje swoje produkty i rozwiązania podczas tegorocznej edycji 4 Design Days. Na pewno więc warto w dniach 16-19 lutego odwiedzić Katowice.

Firmy z branży wyposażenia wnętrz, meblowe, łazienkowe, budowlane. Producenci podłóg, mebli kuchennych czy lakierowanego szkła. To tylko niektóre z firm, których stoiska będzie można odwiedzić podczas 4 Design Days. Lista wystawców jest imponująca - przekroczyła 200. Imponująca jest także sama oferta. W jednym miejscu mamy kompleksowo przekrój praktycznie całej branży.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!