REKLAMA

Ponadczasowe mieszkanie dla singla

Redakcja Archiconnect.pl | 19 marz 2018 12:58 0

Właściciel mieszkania to mężczyzna, młody biznesmen o pragmatycznym podejściu do życia. Zależało mu na funkcjonalnym zaaranżowaniu przestrzeni w stonowanej kolorystyce. W mieszkaniu dominuje biel i czerń, przełamane pastelowymi detalami.

Dzięki wyburzeniu ściany między salonem a kuchnią, uzyskano otwartą strefę dzienną z wydzielonym miejscem do spożywania posiłków. W salonie udało się również wygospodarować miejsce na kącik do pracy. Proste podwieszane meble nadają wnętrzu lekkości.

Mimo, że mieszkanie samo w sobie jest niewielkie - liczy ok. 50 m kw., projektantom udało się wygospodarować dość sporą kuchnię. Błyszczące białe szafki są niezwykle pojemne, a przy tym nie pomniejszają optycznie wnętrza.

Elegancka stylistyka i najwyższej jakości materiały, użyte do aranżacji mieszkania sprawiają, że jego wystrój nie zestarzeje się przez lata. Wykorzystanie do maksimum niewielkiej przestrzeni pozwoliło stworzyć komfortowe warunki do pracy i wypoczynku. 

Autorzy projektu, Estera i Robert Sosnowscy (Studio Projekt) zajęli 2. miejsce w tegorocznym konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań "Dobrze Mieszkaj - najlepsze projekty" - edycja warmińsko-mazurska.

Zobacz projekt, który zwyciężył w konkursie

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!