REKLAMA

Poznajcie zwycięzców konkursu Profit Hotel Awards 2014

Radosław Zieniewicz | 04 gru 2014 11:41 0

Prezentujemy zwycięzców trzeciej edycji Profit Hotel Awards 2014. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpiło podczas uroczystej Gali na zakończenie IX Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2014, które odbyło się 26 listopada br. w warszawskim Hotelu Sheraton. Nagrody otrzymało 10. zwycięzkich hoteli, w 11. kategoriach.

Profit Hotel Awards 2014 organizowany przez Brogmarketing to jedyny w Polsce konkurs, w którym autorytety polskiej branży hotelarskiej przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w kraju.

Jury, składające się z prelegentów oraz panelistów Forum, nie miało łatwego zadania, wyłaniając zwycięzców dla każdej z 11 kategorii, bowiem do tegorocznej edycji Profit Hotel Awards 2014 zgłoszono w sumie blisko 300 obiektów. 

Należy podkreślić, że 2 hotele zdobyły po 2 nagrody w dwóch róznych kategoriach. Pierwszy znich to Hotel Młyn Klekotki & Sento Spa, z Godkowa, który zdobył 2 nagrody w kategoriach: Hotel/obiekt historyczny/zabytkowy oraz Hotel/Motel 3 gwiazdki.

Kolejnym hotelem, który został wyróżniony 2. nagrodami to Boulevard Ustronie Morskie. Jego właściciele odebrali główne nagrody w 2 kategoriach - w kategorii: Nowy obiekt oraz w kategorii: Obiekt noclegowy nieskategoryzowany

W kategorii Hotel biznesowy/konferencyjny członkowie Jury wybrali dwóch równorzędnych zwycięzców. Pierwszym z nich jest hotel Sheraton Warsaw Hotel, w którym odbyła się gala finałowa Profit Hotel Awards 2014

Drugim zwycięzcą, w tej samej kategorii Hotel biznesowy/konferencyjny został IBB Andersia Hotel, z Poznania.

Zwycięzców Profit Hotel Awards 2014 oraz kategorie konkursowe, prezentujemy w galerii zdjęciowej.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!