REKLAMA

Poznań Design Days 2014. Atrakcje szóstego dnia

Mariusz Golak | 04 cze 2014 08:15 0

Performance w wykonaniu Karoliny Grzeszczuk i rozmowy o sprzedaży designu w internecie to tylko wybrane atrakcje, które czekają 4 czerwca br. na architektów i miłośników designu biorących udział w Poznań Design Days 2014.

Na Placu Mickiewicza w Poznaniu w samo południe Karolina Grzeszczuk przedstawi performance zatytułowany „Czekając na Godota”. Artystka zajmuje się głównie scenografią oraz kostiumami i właśnie te elementy „zagrają” w jej spektaklu. Ci, którzy nie będą mogli obejrzeć dzisiejszego przedstawienia, mają jeszcze szansę zrobić to w najbliższą niedzielę, 8 czerwca br. (godz. 19.00-20.00 w SPOT, ul. Dolna Wilda 87).

Z kolei od godziny 14.00 w Galerii Noti kontynuowane będą dyskusje z cyklu Poznań Design Talks. Trzy godziny później wszyscy zainteresowani przeniosą się do Galerii Miejskiej Arsenał, gdzie między innymi: Michał Gębala i Jakub Butkowski opowiedzą o tym, jak wykorzystać platformę internetową do sprzedaży produktów współczesnego designu i jak internet służy twórcom, zaś Karolina Nowak i Magdalena Oczachowska wskażą sposoby zabezpieczenia praw autorskich designerów i tym samym ochrony ich interesów.

Program Poznań Design Days – 4 czerwca 2014 r.

- Performance „Czekając na Godota” Karoliny Grzeszczuk; miejsce: Plac Mickiewicza; godz. 12.00-14.00.

- Poznań Design Talks. Edukacja i praktyka designera w Poznaniu. Hyde Park; miejsce: Galeria Noti (ul. 23 lutego 16); godz. 14.00-16.00.

- DaWanda. Największa europejska platforma online dla produktów design i handmade (Aleksandra Klonowska-Szałek).
- Designer – ochrona twórczości (Karolina Nowak, Magdalena Oczachowska).
- Typografia jako główny środek wyrazu w plakacie współczesnym (dr Michał Kacperczyk); miejsce: Galeria Miejska Arsenał (Stary Rynek 6); godz. 17.00-20.00.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!