REKLAMA

Poznań Design Days 2014. Przedostatnia odsłona

Mariusz Golak | 07 cze 2014 00:45 0

Rozpoczął się ostatni weekend tegorocznego Poznań Design Days. Sobotni program (7 czerwca br.) zapowiada się szczególnie atrakcyjnie.

W sobotę, 7 czerwca br., przy ulicy Wawrzyniaka 39 w Poznaniu, młodzi projektanci będą prezentowali potencjalnym odbiorcom, użytkownikom i klientom swoje najnowsze rozwiązania. Ma to służyć ich promocji i wyłonieniu najciekawszych propozycji, które mogłyby liczyć na sukces rynkowy.

Niewątpliwie także kolejne spotkanie z cyklu Poznań Design Talks powinno cieszyć się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że dotyczy komercyjnego aspektu działalności projektowej. Z perspektywy dotychczasowych spotkań odbywających się w ramach Poznań Design Days widać, że tego rodzaju tematyka budzi żywe zainteresowanie wśród projektantów.

Program Poznań Design Days – 7 czerwca 2014 r.

- Strefa Poznańskich Start-upów. Prezentacje; miejsce: ul. Wawrzyniaka 39, wejście C, II piętro; godz. 11.00-16.00.

- Poznań Design Talks. Od kreatywności do gospodarczej działalności. Jak stworzyć niewielki biznes z designem w tle? miejsce: ul. Wawrzyniaka 39, wejście C, II piętro; godz. 17.00-18.00.

- CAD Project K&A – prezentacja firmy; miejsce: Galeria Miejska Arsenał (Stary Rynek 6); godz. 17.00-18.00.

- Projekcja filmu „Baraka”, reż. Constantine Nicholas; miejsce: Cinema Design, Kino Pałacowe CK Zamek (ul. Św. Marcin 80/82); godz. 19.00.

- Galeria Performance; przestrzeń miejska.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!