REKLAMA

Pracownia 81.waw.pl laureatem Home design 2016

Redakcja Archiconnect.pl | 17 sty 2017 17:50 0
Fot. mat. prasowe

Warszawska pracownia architektoniczna, założona przez Rafała Grudziąża i Annę Paszkowską-Grudziąż, została laureatem nowego projektu Home design 2016. Home Zone to medialne przedsięwzięcie, mające na celu wyróżnienie i promocję produktów i usług o najwyższym standardzie, które spełniają kryteria jakości i niezawodności, potwierdzonych przez niezależny podmiot gospodarczy.

Projekt „Home Zone – jakość i niezawodność” jest ogólnopolską inicjatywą, wspierającą najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy budowlane, remontowo-wykończeniowe i aranżacyjne. W jego ramach przyznawany jest Znak Jakości i Niezawodności.

81.waw.pl to warszawska pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez Annę i Rafała - małżeństwo, które architekturą interesowało się od najmłodszych lat. Od zawsze wiedzieli, że będą projektować budynki. Do założenia własnego biznesu skłoniła ich wizja posiadania pełnej swobody. Obecnie specjalizują się w nowoczesnych domach jednorodzinnych oraz w projektach wnętrz apartamentów. Wyróżniki ich stylu to m.in. różnorodność oraz brak podobieństw w bryle. Dla Anny i Rafała każdy temat to nowy inwestor, nowe oczekiwania, nowa działka i nowy, indywidualny projekt.

Wyróżnienie w prestiżowym projekcie Home Zome to dla nas ogromny zaszczyt. Znaleźliśmy się w gronie firm, które osiągają wiele sukcesów na polskim rynku. Naszym celem jest nie tylko podążanie za trendami, ale również ich wyznaczanie. Przez lata pracy wykształciliśmy swój styl, który gwarantuje satysfakcję naszych klientów. Cieszymy się, że jesteśmy doceniani także przez ekspertów z branży – mówi Rafał Grudziąż, architekt z pracowni 81.waw.pl.

Home Zome ma również medialny charakter, ponieważ biorą w nim udział znani architekci, artyści i gwiazdy. Jury składało się z dwóch Kapituł. Pierwszą z nich był zewnętrzy Zespół ds. Kontroli Jakości oraz Specjalistów ds. Badania Rynku, a drugą znane i cenione w środowisku architektonicznym i wnętrzarskim osobistości, jak m.in. Natalia Nguyen, Maja Popielarska, Damian Urbańczyk, Eva Minge czy Anna Popek.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!