REKLAMA

Premiera mobilnej stacji kulinarnej Tomka i Gosi Rygalik

Źródło: Concordia Design | 01 paź 2014 10:10 0

Do wnętrza Concordia Taste –  restauracji funkcjonującej w Concordia Design – centrum Kreatywności, designu i biznesu w Poznaniu wprowadzono FoodLab by Studio Rygalik – 
pierwszą w Polsce, mobilną stację kulinarną zaprojektowaną specjalnie na potrzeby restauracji.

Od 18 września br. w Concordia Design będzie się gotować „na żywo” na oczach wszystkich gości, wspólnie rozmawiając i wymieniając się doświadczeniami. Mobilna stacja kulinarna będzie w restauracji obecna codziennie, dzięki niej wszyscy goście będą mogli bardziej spersonalizować potrawy, które zamówili. FoodLab ma również potencjał warsztatowy – dzięki modułowości i mobilności każde warsztaty kulinarne będą o wiele ciekawsze i bardziej przystępne.

Zatrzymaj się na stacji kulinarnej

FoodLab by Studio Rygalik mobilna stacja kulinarna została zaprojektowana, aby restauracja Concordia Taste nabrała jeszcze więcej życia, naturalności i domowego charakteru. Wprowadzenie stacji do przestrzeni restauracji ma umożliwi przełamanie dystansu pomiędzy gośćmi, a kucharzami i sprawić, aby mogli ze sobą rozmawiać. FoodLab to laboratorium smaków będące połączeniem kuchni, baru, stołu, spiżarni i stanowiska do warsztatów kulinarnych. Wyspa została w pełni wyposażona w zaawansowane technologicznie urządzenia marki Siemens, a inspiracją do jej tworzenia był dynamiczny i otwarty charakter restauracji, na potrzeby której została zaprojektowana. Do współpracy przy tworzeniu nowej wizji restauracji zaproszono Tomka i Gosię Rygalik, prowadzących jedną z czołowych pracowni projektowych w Polsce – Studio Rygalik. Studio, które łączy kluczowe dla restauracji kompetencje: projektowanie mebli i projektowanie kulinariów ze świeżym, nowatorskim podejściem. Zmienność Concordia Taste była największym wyzwaniem tego projektu - podkreśla Gosia Rygalik, projektantka – ale to właśnie dzięki z o onym wytycznym udało się stworzy system funkcjonalny i ekscytujący zarazem. Jesteśmy pewni, że w trakcie używania FoodLab będzie zaskakiwać i ciągle odkrywać przed nami swoje nowe możliwości.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!