REKLAMA

Prestiżowa nagroda EP AWARD dla Roberta Majkuta

RZ | 26 sie 2015 09:18 0
winner.jpg

Pracownia projektowa Robert Majkut Design została nagrodzona w prestiżowym konkursie European Property Award For Interior Design za realizację projektu wnętrz Multikino w Centrum Złote Tarasy w Warszawie.

Wyniki europejskiego etapu International Property Awards 2015-2016 zostały właśnie ogłoszone, jest nam miło poinformować, że pracownia Robert Majkut Design znalazła się na liście laureatów krajowych.

Na tym etapie konkursu  startowały najbardziej utalentowane pracownie projektowe wnętrz w regionie. Obecne wyróżnienie które pracownia otrzymała  to nagroda Highly Commended lub inaczej 5-star (najwyższe z możliwych), a zostanie to oficjalnie ogłoszone podczas uroczystego wieczoru - Gali, która odbędzie się w dniu 22.09.2015 r. w Grosvenor House Hotel, Park Lane w Londynie.

 Światowa reprezentacja

Pracownia w dalszym finalnym już etapie konkursu może reprezentować Europę na poziomie światowym, o ile noty okażą się najwyższe w kategorii projekt wnętrz, Robert Majkut Design będzie konkurować z najlepszymi pracowniami, zwycięzcami z Azji i Pacyfiku, Afryki, Kanady, USA, Ameryki Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Arabii i Wielkiej Brytanii o nagrodę World’s Best Interior Design.

  • Stuart Shield, prezes International Property Awards

    Po raz kolejny, europejscy projektanci wnętrz wykazali w niniejszym konkursie swój talent do tworzenia innowacyjnych i imponujących wnętrz, które jednocześnie idealnie dopasowują się do założonych potrzeb.

Przyznana nagroda jest zdecydowanie dużym osiągnięciem dla pracowni Robert Majkut Design, bowiem ocena zgłoszeń została przeprowadzona przez ściśle określone i srogie wytyczne jury, składające się z 70 ekspertów z całego świata. Specjaliści oceniali prace pod przewodnictwem dwóch aktywnych członków Izby Lordów – Lorda Caithness i Lorda Best.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!