REKLAMA

Prezentacja nowej kolekcji mebli marki Sikalindi na targach w Paryżu

ps | 02 lut 2015 09:21 0
Sandro Santantonio, Hand-Made Collection. Fot. Archiwum

Podczas kolejnej edycji Targów Maison & Objet "Paris", która odbyła się w dniach 23 – 27 stycznia 2015, włoska firma Sikalindi zaprezentowała nową kolekcję mebli zaprojektowanych przez Sandro Santantonio Design.

W Paryżu, zaprezentowana została nowa seria mebli i dodatków do salonu: regały, szafki, lustra, wazy, nowoczesna seria stołów i stolików kawowych. Oryginalnym i charakterystycznym dla firmy materiałem w produkcji mebli jest włóknina pochodząca ze zdrewniałych opuncji kaktusów. Firma produkcyjna jest także właścicielem patentu.

Podczas targów Maison & Objet, firma Sikalindi przedstawiła następujące nowe produkty:

"Manteo": Modułowy system szafek i regałów z lakierowanego drewna. Konstrukcja i drzwi pokryte są włóknami opuncji kaktusa.

"Trioti": Seria stołów i stolików, w których krawędzie i nogi wykonano z litego drewna dębu i dodatkami z włóknami opuncji kaktusa.

"Agapo": Lustro w owalnym kształcie, z charakterystycznymi ramami, realizowane z włókna Sikalindi, zakrzywione przez parę, która daje mu plastikową giętość.

"Karidi": Seria wazonów podłogowych i wazonów stołowych, realizowanych z litego drewna z krawędziami pokrytymi Sikalindi (opuncja kaktusa) i włókien, w części lakierowane z metalicznym wykończeniem.

"Kauri": Seria stołów i stolików z krawędziami i nogami z litego drewna lub metalu oraz dodatkami z włóknami opuncji kaktusa. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!