REKLAMA

Projektant Jan Sikora - gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku

Redakcja Dobrze Mieszkaj | 23 maj 2016 09:35 0

7 czerwca zapraszamy do Gdańska na kolejną odsłonę warsztatów dla architektów wnętrz. Gościem specjalnym będzie autor projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata.

dr Jan Sikora to trójmiejski architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża. Pracownia ma w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa w tym wnętrza obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrza prywatne w Polsce oraz w Szwecji. 

Projektujemy i realizujemy wnętrza - to nasza pasja od wielu lat. Niezależnie czy jest to rewitalizacja dworca jak np. Stacja Kultura w Rumi, dom prywatny, restauracja, mieszkanie, sklep czy butik - lubimy podejmować wyzwania i działać w przestrzeni - mówi Jan Sikora. Napędza nas pozytywne i konstruktywne podejście do projektowania, doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Szwecji, odwaga oraz zespół projektantów i fachowców na który składa się kilkanaście osób. Otrzymanie najważniejszych nagród projektowych w Polsce - m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku czy Nagrody za Najlepsze Wnętrze Prywatne Trójmiasta 2014, pozwoliło nam aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

W galerii zdjęć przedstawiamy najciekawsze projekty pracowni Sikora Wnętrza. A wszystkich architektów wnętrz zapraszamy już 7 czerwca do Gdańska na warsztaty Studia Dobrych Rozwiązań. W programie ponadto: prelekcje dotyczące najnowszych trendów w aranżacji kuchni i łazienek z targów ISALONI, prowadzone przez redaktorów magazynów "Świat Łazienek i Kuchni" oraz "Łazienka", a także prezentacje wyposażenia łazienek i kuchni przygotowane przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Partnera Strategicznego - sieć salonów Elements, Partnera Głównego - Ceramikę Paradyż oraz Partnerów - marki CAD Projekt K&A, Deante, Duravit, Kaldewei, Peka oraz Ruke.

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja w serwisie DobrzeMieszkaj.pl >>>ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ<<<

GDZIE I KIEDY?

7 czerwca 2016, godz. 9:30
Olivia Business Centre, Olivia Tower
(12 piętro) sala "SKY"
al. Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk

Olivia Sky Club to prestiżowe centrum konferencyjne zlokalizowane na 12 kondygnacji Olivia Tower, stanowiącego część Olivia Business Centre, jednego z największych centrów biznesowych w Polsce. To najwyżej położone centrum konferencyjne w Trójmieście oferuje niezwykły widok na panoramę aglomeracji trójmiejskiej oraz Zatoki Gdańskiej.

>>>WIĘCEJ INFORMACJI i AGENDA SPOTKANIA<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!