REKLAMA

Property Forum 2015: nieruchomości komercyjne stabilną alternatywą dla inwestorów

RZ | 29 wrz 2015 09:05 0

W dniu 28 września br. największą konferencję Property Forum 2015 o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i regionie otworzyła sesja inauguracyjna „Rynek inwestycyjny: There is no alternative? – rynek nieruchomości komercyjnych nad Wisłą oczami globalnych inwestorów”. Uczestnicy sesji inauguracyjnej zgodnie potwierdzili, że inwestowanie w nieruchomości komercyjne jest najlepszą, stabilną alternatywą w obliczu ostatnich spadków notowań na światowych giełdach.

Nieruchomości komercyjne stały się najbardziej stabilnym rynkiem dla inwestorów, szczególnie w obliczu spadki notowań na giełdzie chińskiej oraz spadków cen surowców na giełdach światowych.

Inwestorzy coraz chętniej inwestują więc w rynek nieruchomości komercyjnych, co w dłuższej perspektywie może przełożyć się na ożywienie rynku nieruchomości także w Polsce.

Stabilność i atrakcyjność inwestycyjną rynku nieruchomości komercyjnych potwierdził Daniel Haimowic, partner zarządzający Eastbridge Group. Podkreślał, że jedną z największych zalet aktywów inwestycyjnych jest łatwość ich kontrolowania. 

Podczas sesji inauguracyjnej nie zabrakło także uczestników, mówiących o wyzwaniach jakie czeka rynek nieruchomości w Polsce. Przemysław Krych, założyciel i CEO Griffin Real Estate zauważył, że największym wyzwaniem dla inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnym jest duża konkurencja i ograniczone środki finansowe, które można tam inwestować. 

W V edycji konferencji Property Forum bierze udział ponad 1000 zaproszonych gości i 120 prelegentów, w blisko 20 sesjach tematycznych.

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!