REKLAMA

Propertydesign.pl Workplace Talks już za tydzień w Gdańsku. Oni będą z nami!

Marta Pancewicz | 18 paź 2017 13:39 0
Fot. PTWP

Czas na jakość i design – rusza cykl Propertydesign.pl Workplace Talks, pierwsze spotkanie odbędzie się 26 października w hotelu Almond w Gdańsku! Architekci Paulina Czurak, Marcin Kozikowski, Zbigniew Reszka i Jan Sikora będą z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Nowy Styl, Pergo Poland, UNILIN Poland, Ruck Zuck, Artservis - to partnerzy trójmiejskiej edycji Propertydesign.pl Workplace Talks.

W czasach, gdy jakość projektów komercyjnych odgrywa szczególne znaczenie, wyzwaniem staje się znalezienie inspiracji i pomysłów. Godne naśladowania i sprawdzone rozwiązania, będziemy prezentować w czasie cyklu spotkań Propertydesign.pl Workplace Talks. Pierwsze odbędzie 26 października w hotelu Almond w Gdańsku i będzie towarzyszyć regionalnej konferencji Property Forum Trójmiasto.

Workplace Talks to przede wszystkim miejsce prezentacji oferty producentów i dostawców, ale także wymiany opinii pomiędzy architektami, projektantami, twórcami, producentami, inwestorami oraz samymi użytkownikami. Na spotkaniu w Gdańsku swoją obecnością zaszczycą nas architekci m.in. Paulina Czurak, Marcin Kozikowski, Zbigniew Reszka i Jan Sikora.

W trakcie Propertydesign.pl Workplace Talks odbędzie się panel dyskusyjny "3T to już nie ewolucja, ale prawdziwa rewolucja". Środowisko pracy błyskawicznie się zmienia. Inwestorzy i architekci muszą złapać to tempo. Jak projektować dla pokolenia nowoczesnych technologii? Biuro dla millenialsa – jakim wyzwaniem dla biznesu są nowe pokolenia pracowników? Technologia, talent, tolerancja – ile 3T kosztuje pracodawcę?. Podczas sesji prezentacje będą mieli Tomasz Kwarta, Area Sales Manager Pergo Poland, UNILIN Poland i Mariusz Kwaśniewski, regionalny kierownik sprzedaży, RuckZuck.

Zapraszamy również na: Short stories – Jak to się robi?. Tu oddajemy scenę wybitnym architektom i projektantom. Przedstawiamy najbardziej spektakularne projekty i aranżacje budynków oraz wnętrz komercyjnych. Prezentacje dot. trendów w projektowaniu wnętrz i obiektów komercyjnych na przykładzie realizacji w Trójmieście przedstawią: Paulina Czurak, architekt Ideograf, Andrzej Lipiński, wiceprezes zarządu, Artservis, Sebastian Osuch, Business Services Senior Manager, Grupa Nowy Styl i Jan Sikora, architekt. Sikora Wnętrza.

 26 października spotkamy się w hotelu Almond w Gdańsku, 16 listopada w hotelu Andel's w Łodzi, 5 grudnia w Krakowie, a 15 lutego w Katowicach. Jesteś architektem, chciałbyś zaprezentować ciekawy projekt wnętrz komercyjnych? Dostarczasz produkty lub usługi do obiektów i przestrzeni komercyjnych? Zapraszamy do współpracy!

Zobacz program Propertydesign.pl Workplace Talks i Property Forum Trójmiasto


Organizatorem Propertydesign.pl Workplace Talks i Property Forum jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl i Propertydesign.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!