REKLAMA

Przygotujcie się na Targi wyposażenia sklepowego - RetailShow 2014

Źródło: ECP Polska | 17 lis 2014 12:58 0

Dokładnie w tę środę czyli 19 listopada br., rozpoczną się 2-dniowe Targi RetailShow 2014. Odbędą się w Centrum EXPO XXI, gdzie wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują swoją ofertę i najnowsze rozwiązania dla aranżacji ekspozycji, jak i samych sklepów. Jedną z atrakcji targowych będzie Modelowy Sklep zaprojektowanie w duchu najnowszych trendów. Odwiedzający będą mogli skorzystać także z branżowej wiedzy.

Oferta Targów RetailShow skierowana jest do osób zarządzających w sieciach i centrach handlowych, najemców oraz osób prowadzących niezależne placówki handlowe. Targi odwiedzają także przedstawiciele firm dostarczających wyposażenie oraz lokalni dystrybutorzy.

Modelowy Sklep

W centralnym miejscu hali wystawienniczej znajdzie się Modelowy Sklep. Zostanie on zaaranżowany na 200 m². zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu powierzchni handlowych. Odwiedzający na miejscu będą mogli porównać rozwiązania konkurencyjnych firm, a także porozmawiać z ich przedstawicielami.

Tegorocznymi nowościami w Modelowym Sklepie będą: stoisko samoobsługowe z kawą i miejscem do odpoczynku, punkt „food to go”, regały systemowe i ekspozytory dla wybranych produktów oraz usługi komplementarne, tj. Lotto, punkt dystrybucji paczek i kart podarunkowych. Pokazane zostaną najnowsze systemy fiskalne, ważące, płatności, zabezpieczeń, analizy ruchu, POS oraz rozwiązania oświetleniowe.

Wiedza  na wyciagnięcie ręki

Targi RetailShow to również okazja do zdobycia branżowej wiedzy. Pierwszego dnia odbędzie się całodniowa konferencja Retail Congress obejmująca trzy sesje tematyczne: „Shop Concept”, „Shopping Experience” oraz „Omnichannel Retailing”.

Praktycy opowiedzą o trendach w projektowaniu sklepów różnego formatu oraz sposobach kreowania pozytywnego doświadczenia zakupowego klienta. Przybliżą także nowy model sprzedaży wielokanałowej.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!