REKLAMA

Radisson Blu otworzy nowy hotel w Sopocie

Redakcja Propertydesign.pl | 09 marz 2017 17:50 0
Fot. mat. prasowe

W Sopocie powstanie 230-pokojowy Radisson Blue Hotel. Nowy obiekt zostanie oddany do użytku w I kwartale 2019 r. Nad projektem Radisson Blu pracuje Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Sopot to ważny ośrodek turystyczny i uzdrowiskowy w północnej Polsce, każdego roku odwiedzany przez 6 milionów turystów krajowych i zagranicznych. Hotel jest dogodnie usytuowany w samym sercu Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot), jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków miejskich i biznesowych w kraju. Obiekt umożliwia łatwy dostęp do gdańskiej dzielnicy biznesowej i jest położony zaledwie 20 minut spacerem od Starego Miasta.

Turyści i przedsiębiorcy będą w nim mogli korzystać z całodobowej restauracji, baru, ponad 900mkw. powierzchni konferencyjnych, parkingu oraz 900 mkw. ośrodka odnowy biologicznej wraz z siłownią i krytym basenem. Nad projektem Radisson Blue w Sopocie dla The Rezidor Hotel Group  pracuje Grupa Inwestycyjna Hossa S.A., gdyńska firma architektoniczna z 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!