REKLAMA

RD bud wybuduje mieszkania dla młodych

Źródło: RD bud | 03 paź 2014 13:11 0
rd bud my bemowo rynek nieruchomości.jpg

Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których połowa objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla My Bemowo, przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud.

Osiedle My Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. W inwestycji zaprojektowanej przez pracownię GiS Architekci znajdą się lokale o zróżnicowanym metrażu, od 31 m² do 121 m².

Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w obszerne balkony lub tarasy, a w przypadku lokali na parterze – w ogródki. Przyszli właściciele wprowadzą się do swych mieszkań w I kwartale 2016 r.

Osiedle My Bemowo to miejsce łączące w sobie nowoczesne rozwiązania, młodzieńczą energię i pięknie zaprojektowaną architekturę zieleni. Jednym z kluczowych założeń projektu jest zagwarantowanie nabywcy jak największych możliwości aranżacyjnych.

Mieszkańcy będą mieli zatem do dyspozycji wyższą od standardowej szerokość pokoju dziennego, sypialnie o powierzchni co najmniej 9 m² i łazienki nie mniejsze niż 4 m². Dzięki możliwości przesuwania ścian działowych mieszkańcy osiedla My Bemowo będą mieli dowolność w kreowaniu przestrzeni i aranżacji funkcjonalności wszystkich pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem, w Polsce wciąż jeszcze dość rzadko spotykanym, są mieszkania z dwoma pionami kuchennymi.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!