REKLAMA

Rehau szkoli studentów poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego

Radosław Zieniewicz | 09 gru 2014 08:58 0

Sky is the limit to najnowszy cykl szkoleń i warsztatów dedykowany Studentom Katedry Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Organizatorem projektu jest firmę Rehau. Pomysł na szkolenia zrodził się podczas warsztatów „ON OFF” w firmie Metalmex jesienią 2013 r. Obustronna chęć współpracy zaowocowała wypracowaniem programu szkoleń i warsztatów, uwzględniających specjalnie wyselekcjonowane dla Studentów UAP treści i formy.

Spotkanie inaugurujące odbyło się 3. grudnia br. w poznańskiej siedzibie firmy Rehau. Podczas szkolenia studenci UAP uczestniczyli w pierwszej, teoretycznej części cyklu, w trakcie której zapoznawali się z produktami dla architektów.

Pierwsze spotkanie obfitowało w wiedzę teoretyczną, jak również liczne wytyczne, które otrzymali Studenci. Wytyczne dotyczące możliwości obróbki materiałów – w tym Rauvisio mineral – oraz gamy kolorystycznej stanowić będą inspirację, która pomoże im w najbliższych tygodniach pracować nad projektem przedmiotu lub formy użytkowej.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję urzeczywistnić swoje projekty podczas kolejnego spotkania Ssky is the limit, które odbędzie się już w lutym 2015 r.

Jesteśmy przekonani, że pomysły, które zrodzą się w głowach przyszłych projektantów nas zaskoczą i z niecierpliwością czekamy na ich prezentację. Wiemy z dotychczasowego doświadczenia, że projektantów ogranicza tylko wyobraźnia… albo gwiazdy - Sky is the limit – dodaje Monika Jankowska, specjalista ds. marketingu firmy Rehau.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!