REKLAMA

Rehau wspiera młodych architektów

Źródło: Rehau | 21 paź 2014 10:57 0
ossa_kato22.jpg

W dniach 19-26 października odbędą się największe ogólnopolskie warsztaty architektoniczne dla studentów - OSSA. To już 18. edycja Ogólnopolskich Spotkań Studentów Architektury.

Co roku OSSA odbywają się w innym mieście, i co roku gromadzą najbardziej kreatywnych i uzdolnionych adeptów architektury. Impreza organizowana jest dla studentów i przez studentów wspomaganych przez renomowane instytucje i partnerów.

Organizatorami są studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, katowicki oddział SARP oraz Miasto Katowice. Rehau jako firma, która od zawsze współpracuje i wspiera architektów została partnerem i sponsorem tej prestiżowej inicjatywy. 

Partnerzy OSSY również zadbali o wysoki poziom warsztatów. Firma Rehau, marka premium w dziedzinie rozwiązań opartych na polimerach, przygotowała niezwykle inspirujące zajęcia  „OSSAczeni przez polimer”. Warsztaty podzielone na część teoretyczną i praktyczną będą wzbogacone o ćwiczenia na pobudzenie kreatywnego myślenia

Studenci oprócz uczestnictwa w warsztatach będą mieli niepowtarzalną okazję na nawiązanie relacji z architektami i partnerami wydarzenia podczas licznych spotkań i wykładów, co może zaowocować nawiązaniem ciekawej współpracy.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!