REKLAMA

Relacja z warsztatów dla młodych projektantów

ps | 20 maj 2015 09:11 0

„Archistarter, trening czyni mistrza” – pod tym hasłem, w pierwszej połowie maja, w Karczewie, młodzi projektanci uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach aranżacji podłóg.

Inicjatorem spotkania była firma Multicontract, której pracownicy przekazywali młodym architektom metody właściwego układania podłóg. Ważnym punktem warsztatów okazała się być wizyta w magazynie Multicontractu, gdzie młodzież mogła spróbować swoich sił w aranżowaniu podłóg. Mieli oni praktyczne zajęcia z łączenia płytek LVT oraz płytki dywanowe, jednocześnie korzystając z dostępnych na rynku produktów chemii budowlanej.

Pracownicy odpowiadali na pytania gości: jak projektować podłogi, co ze sobą łączyć, na co zwracać uwagę wykonawców, jakie możliwości w tworzeniu swoich wzorów mają architekci? Proponowali praktyczne rozwiązania, ułatwiające architektom projektowanie i podnoszące jakość ich pracy. 

„Archistarter” to cykl wykładów, warsztatów, szkoleń, wizyt w fabrykach i pracowniach projektowych, dla osób, które wiążą swoją przyszłość z zawodem architekta. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!