REKLAMA

René Hougaard gościem specjalnym Forum Dobrego Designu

redakcja Archiconnect.pl | 18 lip 2017 11:13 0
Fot. BoConcept

Duński projektant, współpracujący m.in. z marką BoConcept, będzie jednym z gości specjalnych Forum Dobrego Designu, które 6 grudnia odbędzie się w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest magazyn i portal Dobrze Mieszkaj!

René Hougaard (rocznik 1977) ukończył studia z zakresu architektury i wzornictwa w duńskiej Aarhus School of Architecture w 2003 roku. Współpracował z wieloma producentami mebli, pracował także dla międzynarodowej firmy Designit A/S. 

W 2014 roku założył własne studio projektowe Arde. W jego portfolio są projekty dla  uznanej duńskiej marki BoConcept, a także dla innych marek związanych przede wszystkim z branżą meblową: Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen, Wendelbo. 

René Hougaard pracuje także dla marki Fredericia Furniture jako dyrektor rozwoju produktu. 6 grudnia w czasie Forum Dobrego Designu wygłosi wykład inauguracyjny, weźmie również udział w sesji otwierającej wydarzenie. 

Future of design – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę. Zapraszamy również do zgłaszania produktów w konkursie Dobry Design 2018 – wyniki zostaną ogłoszone w trakcie imprezy. Zachęcamy do współpracy i współtworzenia naszego projektu!

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

Czytaj więcej: www.forumdobregodesignu.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!