REKLAMA

Rozpoczęło się Studio Dobrych Rozwiązań w Wieliczce!

redakcja Archiconnect.pl | 06 cze 2017 09:45 0

Po dwóch latach Studio Dobrych Rozwiązań powróciło do Krakowa! A dokładniej: do Wieliczki. Właśnie rozpoczęło się kolejne szkolenie z tego cyklu. W hotelu Lenart rozmawiamy o projektowaniu wnętrz, trendach i technologiach. Naszym gościem specjalnym będzie Bartłomiej Kisielewski z pracowni Horizone Studio.

Studio Dobrych Rozwiązań (www.sdr2017.pl) to miejsce spotkań profesjonalistów. Szkolenie, które właśnie rozpoczęło się w Wieliczce, jest już 26. w cyklu! Każde z wydarzeń to wyjątkowa okazja do poznania trendów, produktów, ale przede wszystkim – nawiązywania relacji biznesowych i nowych kontaktów, które potem owocują oryginalnymi projektami i szeregiem korzyści dla projektantów i architektów.

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Musicie tu być! Czekają na Was fachowe prezentacje na scenie oraz stoiskach przygotowane przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań firmę Ceramika Paradyż oraz Partnerów – CAD Projekt, Colorimo, Dekoria, Deante, Franke, Jung, Modern Line, New Trendy, Pallette Cad, OBO Bettermann, Pergo, Ruke oraz SFA Poland. Spotkanie potrwa do godziny 16.

Bartłomiej Kisielewski, architekt i partner w Horizone Studio, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Krakowie/Wieliczce – na zakończenie szkolenia wygłosi wykład pt. „Materiał w Architekturze". Nasz gość to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. W latach 1996-1997 i 2002-2009 pracował w Berlinie. Jest współautorem m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Będzie inspirująco!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!